Dzisiaj jest: 23.6.2024, imieniny: Albina, Wandy, Zenona
WYBIERZ JĘZYK


Wywiady


Autor: Robert Mazurek
Kategoria/cykl: Wywiad
Format: mp4
Czas: 2:13
Producent: RMF FM
Rok produkcji: 2022
Ocena:
Robert Mazurek zaskoczony podczas programu na żywo! Urodzinowy prezent od koleżanek i kolegów z RMF
49 828 wyświetleń 17 wrz 2021 Pod koniec Porannej rozmowy w RMF FM w studiu pojawił się prezent dla prowadzącego i nietypowe życzenia od ekipy porannego programu RMF FM "Wstawaj Szkoda Dnia"

Autor: Robert Mazurek
Kategoria/cykl: Wywiad
Format: mp4
Czas: 50:22
Producent: RMF FM
Rok produkcji: 2022
Cena: 27 zł
Ocena:
Dostępny: www.artprojekty.pl
„Artysta zawodowy to nie jest polski wymysł”. Ostre starcie Mazurka z Łepkowską
1 191 829 wyświetleń 10 maj 2021 „To nie jest polski wymysł, czy mój albo kolegów, którzy byli inicjatorami projektu tej ustawy. Prawda jest taka, że na całym świecie cywilizowanym, zwłaszcza w Europie, artyści są wspierani, ponieważ oni tworzą kulturę” – tak reżyserka i scenarzystka, Ilona Łepkowska w Porannej rozmowie w RMF FM komentowała nowy projekt ustawy o uprawieniach artysty zawodowego.

Autor: Robert Mazurek
Kategoria/cykl: Wywiad
Format: mp4
Czas: 1:03
Producent: RMF FM
Rok produkcji: 2022
Ocena:
Robert Mazurek przerywa Poranną rozmowę: Pewne granice zostały przekroczone
422 993 wyświetlenia 16 wrz 2020 W Polsce rozpoczął się proces odczłowieczania kogoś, kto ma inną tożsamość płciową - powiedział w internetowej części Porannej rozmowy w RMF FM szef klubu Lewicy Krzysztof Gawkowski. Polityk odpowiedział w ten sposób na pytanie Roberta Mazurka o wypowiedź Roberta Biedronia dot. "dehumanizacji osób LGBT". "Ja się z tym zgadzam" - stwierdził Gawkowski. Mazurek uznał, że "pewne granice zostały przekroczone".

„Artysta zawodowy to nie jest polski wymysł”. Ostre starcie Mazurka z Łepkowską
1 191 832 wyświetlenia 10 maj 2021 „To nie jest polski wymysł, czy mój albo kolegów, którzy byli inicjatorami projektu tej ustawy. Prawda jest taka, że na całym świecie cywilizowanym, zwłaszcza w Europie, artyści są wspierani, ponieważ oni tworzą kulturę” – tak reżyserka i scenarzystka, Ilona Łepkowska w Porannej rozmowie w RMF FM komentowała nowy projekt ustawy o uprawieniach artysty zawodowego.

Wicepremier Piotr Gliński przerwywa wywiad w RMF FM u Roberta Mazurka
1 813 392 wyświetlenia 24 sty 2019 Wicepremier Piotr Gliński przerwał wywiad z Robertem Mazurkiem i wyszedł ze studia RMF FM po pytaniu o pieniądze dla Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku

Sławomir Neumann tłumaczy sie u Roberta Mazurka ze "swoich taśm"
82 960 wyświetleń 7 paź 2019 "Wczoraj taką decyzję podjąłem" - zdradził Sławomir Neumann, odnosząc się w Porannej rozmowie w RMF FM do swojej rezygnacji z funkcji szefa klubu parlamentarnego PO-KO. Zapewnił, że decyzję podjął sam. Jak wyjaśnił, odnosząc się do ujawnionego w piątek przez TVP Info nagrania jego rozmowy z działaczami Platformy Obywatelskiej z Tczewa z 2017 roku: "Nie ma tyle czasu, żeby tłumaczyć wszystkie te rzeczy, które są trochę wycinane z kontekstu i szkodzą wyraźnie w takim normalnym przekazie - więc trzeba było to przeciąć"

Marek Suski był gościem Porannej rozmowy w RMF FM
117 065 wyświetleń 26 lis 2021 "Oświadczenia majątkowe Łukasza Mejzy są badane. Jeżeli ta kontrola nie wypadnie pozytywnie, to pewnie będzie dymisja" - mówi w Porannej rozmowie w RMF FM Marek Suski pytany o to, czy Mejza, który założył firmę obiecującą pomoc nieuleczalnie chorym pacjentom - powinien być dalej wiceministrem. "Ja bym się czegoś takiego nie chwycił" - tak gość Roberta Mazurka ocenia działanie polegające na namawianiu chorych na kosztowne pseudoterapie. Poseł PiS dodaje, że jest ono "dyskwalifikujące dla każdego".

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.