Dzisiaj jest: 1.12.2023, imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Prasy taśmowe do odwadniania

dodano: 2023.03.23 ważne do: 2023.06.21 wyświetleń: 38
Szczegóły ogłoszenia:
Prasa taśmowa to urządzenie służące do odwadniania osadów, dzięki temu waga i objętość odpadów poprodukcyjnych będzie znacznie zmniejszona. W ten sposób można zaoszczędzić duże kwoty związane z utylizacją. Prasa taśmowa może być stosowana w małych oraz średnich oczyszczalniach ścieków, stacjach uzdatniania wody, powszechnie stosują prasy także mleczarnie, rzeźnie oraz garbarnie. Prasy taśmowe często stosuje się w zakładach przetwarzających celulozę.

Oferowane przez nas prasy charakteryzuje możliwość szybkiej konserwacji oraz niskie koszty związane z eksploatacją. Urządzenia posiadają możliwość regulacji napięcia taśm, możliwość kontrolowania prędkości dolnej oraz górnej taśmy oddzielnie, dodatkowo ważną zaletą jest dozownik obrotowy, który jest opcjonalnym wyposażeniem w przypadku odwadniania trudnych osadów. Prasy filtracyjne oferowane przez firmę Montech charakteryzują się bardzo wysokim zagęszczeniem osadu, są to urządzenia bardzo wydajne. Zastosowanie stali kwasoodpornej daje możliwość użytkowania w warunkach trudnych, dzięki czemu prasa może prowadzić także odwadnianie w przemyśle chemicznym.

Dostępne są różne modele pras, które będą przystosowane do potrzeb odbiorcy, z różną szerokością taśmy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty:

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-MONTAŻOWE „Montech” Sp. z o.o.

20-258 Lublin 62, Łuszczów Drugi 108

tel.: +48 81 752 12 25

e-mail: biuro@montech.pl

Kontakt
prasatasmowa
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.