Dzisiaj jest: 1.12.2023, imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Detektyw Koszalin

dodano: 2023.09.19 ważne do: 2023.12.18 wyświetleń: 32
Szczegóły ogłoszenia:
Zdrada może się pojawić w każdym związku, przyczyny tego są bardzo różne. Wiele osób podejrzewających coś takiego decyduje się na zatrudnienie detektywa, który to potwierdzi lub wykluczy. Taki Detektyw Koszalin stosuje różne metody, przykładowo robienie zdjęć i śledzenie, albo zakładanie podsłuchów i kamer.

W ostatnim czasie coraz popularniejsze też staje się sprawdzanie swojego partnera, czy jest on podatny na zdradę, gdy na przykład spotka kogoś atrakcyjnego. Na to jest naprawdę prosty, a równocześnie skuteczny sposób, czyli testerka niewierności. Kontrolowana osoba poznaje wtedy niby przypadkiem kogoś interesującego, kto rozpoczyna z nią flirtowanie. Nie są przekraczane intymne granice, flirtowanie ogranicza się do rozmowy, spojrzeń i gestów. Wszystko jest dyskretnie nagrywane, sporządzany jest też raport z przebiegu spotkania. Zebrane w ten sposób materiały są przekazywane zlecającemu, który może je wykorzystać przykładowo w czasie rozprawy.

+Tekst Sponsorowany+
 
Kontakt
Detektyw
woj. zachodnio-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.