Dzisiaj jest: 1.12.2023, imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Potęga Umysłu - psycholog dla dzieci łódź

dodano: 2023.11.13 ważne do: 2024.02.11 wyświetleń: 14
Szczegóły ogłoszenia:

Na jakie sposoby można wspomóc swoje dziecko w rozwoju. Jest takie powiedzenie, że małe dziecko przychodzi na świat w formie białej kartki i dopiero kolejne etapy jego rozwoju i życiowe doświadczenia kształtują go na to, jakim człowiekiem się stanie. Przyjmując taką tezę, należy poświęcić dużo uwagi swojemu dziecku już w pierwszych etapach tej drogi. Obserwacja jego codziennego rozwoju, nabywania kolejnych umiejętności czy zmieniania się pod wpływem najróżniejszych sytuacji jest zwykle oczywistym zadaniem rodziców. Jednak często takie spostrzeżenia nie mają przełożenia na aktywne wspomaganie dziecka w codziennym życiu.

Twierdzi się, że dopiero bardziej trudne chwile wymagają ingerencji. A przecież nawet zwykłe czynności pełnią edukacyjną rolę. Jednak rodzice niejednokrotnie nie wiedzą co mogliby robić na co dzień, żeby stymulować rozwój swojego dziecka. Warto się wspomóc w tym temacie, znajdując profesjonalne doradztwo. Wystarczy poszukać odpowiednie oferty w internecie, na przykład po wprowadzeniu hasła rozwój dziecka Łódź. Już kilka spotkań może rzucić nowe światło na zachowania dziecka, z jakimi należy popracować.

+Tekst Sponsorowany+

Gabinet psychoterapeutyczny
ul. Gdańska 91 bud. D, IV piętro
90-613 Łódź

Kursy, warsztaty i zajęcia dla dzieci
ul. Gdańska 91 budynek F, I piętro
90-613 Łódź

tel. 727687480
E-mail: info@potegaumyslu.pl
 
Kontakt
potegaumyslu
woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.