Dzisiaj jest: 24.9.2023, imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Mury oporowe prefabrykowane

dodano: 2022.11.20 ważne do: 2023.02.18 wyświetleń: 41
Szczegóły ogłoszenia:
W naszej ofercie znajdują się mury oporowe prefabrykowane, znane także jako prefabrykowane ściany oporowe. Są to rozwiązania stresowane w budownictwie do stabilizacji elementów konstrukcyjnych. Często wykorzystywane są w budownictwie drogowym do stabilizacji skarp, uskoków ziemnych, stosuje się w tunelach, przejściach podziemnych oraz kanałach technicznych. Ich podstawowym zadaniem jest stabilizacja siły nacisku która będzie oddziaływała na konstrukcję. Dzięki temu stabilizujemy grunt, prefabrykowane mury oporowe będą stosowane w przypadku prac ziemnych, jako stabilizacja skarp, zabezpieczenie przed obsypywaniem się różnego rodzaju materiałów.

Mury prefabrykowane charakteryzuje wysoka wytrzymałość, są zbrojone, dostępne są mury o przekroju L lub T. Charakteryzują się łatwym i szybkim montażem, dostępne są rozmiary standardowe oraz dostarczamy mury oporowe dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Zapraszamy do kontaktu

SD Żelbet

e-mail: biuro@sdzelbet.pl

tel: 604 437 438

Kontakt
SDZelbet
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.