Dzisiaj jest: 17.4.2024, imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Info o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i rzece Rega

dodano: 2023.01.11 ważne do: 2023.03.12 wyświetleń: 33
Szczegóły ogłoszenia:
Serwis informacyjny o wszystkim co się dzieje w Mrzeżynie. Wakacyjne turystyczne miasteczko leży niedaleko Portu Morskiego Mrzeżyno a wszystko znajduje się przy ujściu rzeki Regi, jaka przepływa przez miejscowość Trzebiatów.
Piszemy o wędkarstwie, turystyce, jakkolwiek również o tematach oraz trudnościach które występują w Porcie Mrzeżyno oraz okolicach. Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/ Turystyka w samym Mrzeżynie to milionowe inwestycje także moc atrakcji turystycznych. Piaszczyste plaże które kilometrami rozpościerają się na wschód oraz zachód przyciągają każdego roku tysiące wczasowiczów. Natura dookoła Mrzeżyna to atrakcyjne lasy i masa różnorakich zwierząt. Rybołówstwo w porcie sięga najdawniejszych lat jakie zna rzeczona miejscowość. Nowinki, wiadomości turystyczne, problemy a wszystko o Mrzeżynie, Porcie Nadmorskim Mrzeżyno również okolicach.
Zapraszamy na  https://www.portmrzezyno.pl/ 
Wiadomości turystyczne o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i okolicach ujścia rzeki Regi. 
Wędkarstwo w Mrzeżynie to niesłychanie powszechne zajęcie wielu gości przyjeżdzających odpocząć na urlop nad Bałtykiem. Pobliska rzeka Rega sprawia, że sporo wędkarzy zatrzymuje się tu aby spróbować własnych sił w łapaniu ryb. Lasy wokół wakacyjnego Miasteczka Mrzeżyna nadają tej miejscowości jeszcze milszego klimatu do odpoczynku. W Porcie Morskim Mrzeżyno jak i okolicach popularne stało się kempingowanie.
Wielu gości żądnych wrażeń, coraz częściej przyjeżdżają kamperami aby obejrzeć zachody słońca, odpocząć wśród otaczającej natury oraz pospacerować pośród drzew. W samym Porcie Mrzeżyno można zabrać się na rejs jachtem albo też pobawić motorówką. 
Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/

 
Kontakt
Redakcja
ul. Ujście rzeki Rega, 72-330 Mrzeżyno, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.