Dzisiaj jest: 8.12.2021, imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza
WYBIERZ JĘZYK

Ciekawostki

Dodano: rok temu Czytane: 91 Autor:
Redakcja poleca!

Rozmowa z Bartoszem Krawcem, specjalistą w dziedzinie procesów metabolicznych oraz metod zwalczania nadwagi.

Ciekawostki

Barbara Zalewska: Panie Bartoszu dostajemy od naszych czytelników masę listów z pytaniami czy da się jakoś szybko i skutecznie schudnąć. Czy istnieje jakiś prosty i sprawdzony sposób, który mógłby Pan polecić ?

Bartosz Krawiec: Na szczęście istnieje kilka naprawdę łatwych i skutecznych metod odchudzania. I własnie o jednej z nich dzisiaj opowiem. Jest to nowa metoda, pojawiła się w Polsce raptem kilka miesięcy temu, ale okazuje się niezwykle, więc na ten moment to najlepsza metodą, którą mogę polecić.

Wiem już, że nie jest to żadna dieta ani zestaw ćwiczeń. Czy mógłby Pan zatem w kilku zdaniach opowiedzieć co to za metoda i jak działa ?

Przede wszystkim jest to metoda całkowicie naturalna, celowo mówię o tym na początku bo jest to niezwykle ważne przy metodach odchudzania w postaci kapsułek. A taką metodą jest właśnie Berber Fast.

Przechodząc już do samej metody to Berber Fast jest  połączeniem trzech składników roślinnych zamkniętych w bio- celulozowej kapsułce, które razem tworzą substancję o niewiarygodnie wysokiej aktywności metabolicznej. To znaczy, że ekstrakty tych trzech roślin powodują przyspieszenie metabolizmu i spalanie tłuszczu u dorosłego człowieka już po 24 godzinach od spożycia. A więc Berber Fast bezpośrednio przyczynia się do schudnięcia i zmniejszenia masy ciała.

Z tego co Pan powiedział wynika, że samo połączenie tych trzech wybranych roślin przyczyniło się do uzyskania tak dużych efektów, to się zgadza ?

Dokładnie tak. Ale warto podkreślić, że nie były to losowo wybrane składniki. Selekcja odbywała się na podstawie około 10 000 tysięcy gatunków roślin.

To fascynujące, że ‘’ antidotum na nadwagę’’ znaleźliśmy w środowisku naturalnym

Zgadza się. Bo przyznam szczerze, że choć cenię medycynę współczesną, to podpisuję się pod medycyną niekonwencjonalną, która już teraz wypiera niektóre nowoczesne techniki leczenia. Nasze babcie leczyły   się kiedyś wyłącznie ziołami. Ja wierzę,  że w roślinach tkwi sekret zdrowia i długowieczności. Większość z nas nie zdaje sobie jeszcze z tego sprawy, ale za 5, 7 lat kiedy nasz organizm zacznie szwankować od przeładowania chemią, konserwantami, antybiotykami zaczniemy szukać pomocy w naturalnych metodach odchudzania.

No dobrze, czyli ta metoda pomaga przyspieszyć metabolizm i to faktycznie wystarczy żeby schudnąć nawet 10 kilogramów w 1 miesiąc ? I nie trzeba nawet wychodzić z domu ?

Dokładnie tak bo Berber Fast nie tylko przyspiesza metabolizm. On działa czterofazowo. Na początku dochodzi do przyspieszenia metabolizmu i usprawnienia pracy całego organizmu żeby skutecznie oczyścić organizm ze złogów i toksyn. To trwa około 7-10 dni. Kiedy organizm już jest oczyszczony jesteśmy w stanie znacznie efektywniej spalać tkankę tłuszczową. Na koniec następuje okres stabilizacji nowej wagi żeby uniknąć efektu jo-jo. Wszystkie te procesy zachodzą w naszym ciele na przestrzeni miesiąca i pozwalają na zrzucenie nawet 10 kg.

Rozumiem, to niesamowite, pierwszy raz słyszę o czymś takim, a czy my te procesy w jakiś sposób odczuwamy ? Czujemy to co się tam w środku nas dzieje ?

[śmiech] Nie, nie, absolutnie. Te procesy zachodzą na poziomie komórkowym i w tkance tłuszczowej. Jedyne co czujemy to na pewno wzrost energii, uczucie lekkości i zmniejszony apetyt.

Ale czy ta metoda aby na pewno jest dla nas zdrowa ? Czy istnieją badania, które mogą to potwierdzić ? Bo z tego co wiem w Polsce już prawie 20 000 osób skorzystało z tej metody. I czy istnieją jakieś niepożądane skutki uboczne takiej kuracji odchudzającej ?

Pozwoli Pani, że odpowiem najpierw na to ostatnie pytanie, bo wydaje się najistotniejsze. Otóż ta metoda z racji tego, że jest w 100% roślinna i naturalnie przyswaja się w naszym organizmie. Tu myślę, że odpowiedziałem przy okazji na Pani pierwsze pytanie a’ propos tego czy jest zdrowa. Każdy z trzech składników tej formuły odchudzającej tak ją nazwijmy, ma właściwości prozdrowotne. Na ten temat można znaleźć w Internecie szereg badań.

Berber Fast jest dostępny w Polsce od przeszło 5 miesięcy. W tym czasie już 20 tysięcy Polaków zdążyło skorzystać z tej metody. Okazuje się, że u 91,8% tych osób waga spadła nawet o 9-12kg, przy okazji obniżył się cukier i cholesterol. Czy Pana zdaniem takie efekty są możliwe dla każdego ?

Owszem, jak najbardziej. Tutaj nie ma żadnej filozofii. Jeśli przyspieszymy metabolizm zaczniemy efektywniej spalać tłuszcz, im mniejszy poziom złogów i tłuszczu w organizmie tym mniejszy cholesterol. 

Podsumowując, Berber Fast to naprawdę skuteczne i łatwe rozwiązanie na walkę z nadwagą i można go stosować bez względu na wiek . Wystarczy brać codziennie kapsułkę i nie trzeba być na żadnej diecie ani ćwiczyć. Czyli w sam raz coś dla mnie bo po wakacyjnej rozpuście mam +3kg [ śmiech] 


Gdzie zatem można  kupić Berber Fast, czy jest już dostępny w aptekach ?

Berber Fast póki można kupić jedynie przez Internet. Uczulam od razu, żeby uważać na podróbki i podejrzane strony. Specjalnie dla naszych czytelników umieszczam poniżej link do oficjalnej strony producenta, na której możecie zamówić sprawdzony i oryginalny suplement Berber Fast w niższej cenie.

Dziękuję Panu w imieniu całej redakcji, że znalazł Pan czas na udział w wywiadzie. Myślę, że ta rozmowa będzie bardzo wartościowa dla naszych czytelników, którzy poszukują łatwego i domowego sposobu na odchudzanie.

Dziękuję za zaproszenie. Mam nadzieję, że wszystkie osoby poszukujące sposobu na schudnięcie trafią właśnie na Berber Fast.

Źródło: Żyj Zdrowo
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.