Dzisiaj jest: 23.6.2024, imieniny: Albina, Wandy, Zenona
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Gdynia-Notariusz.pl - notariusz Gdynia

dodano: 2024.03.20 ważne do: 2024.06.18 wyświetleń: 242
Szczegóły ogłoszenia:

Na jakie sprawy należy zwracać uwagę przy wyborze notariusza. Sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości nie może się obejść bez odwiedzenia kancelarii notarialnej. Czasami takich wizyt będzie więcej niż jedna, jeżeli notariusz Gdynia przygotuje najpierw umowę rezerwacyjną, a później końcową. W praktycznie każdym większym i mniejszym mieście znajdzie się takich kancelarii przynajmniej parę, więc nie powinno być problemów z wyborem.

Ale warto przy tym zwrócić swoją uwagę na kilka istotnych spraw, żeby być w pełni zadowolonym z wykonanych usług. Dla niejednej osoby kluczową sprawą będą opłaty, a te mogą się od siebie dość sporo różnić. W obowiązujących przepisach znajdują się bowiem jedynie stawki maksymalne, ale w każdej kancelarii mogą one wyglądać odmiennie. Jeżeli będzie można przy transakcji zaoszczędzić kilka tysięcy, to niekiedy warto chwilę rozejrzeć się i sprawdzić ceny. Kolejną ważną rzeczą będzie jakość wykonywanych usług, bowiem od tego zależeć będzie bezpieczeństwo całej transakcji. Porządny notariusz ma być osobą skrupulatną i dokładną, i wszystko sprawdzi zanim podpisze wszystkie dokumenty.

+Tekst Sponsorowany+

KANCELARIA NOTARIALNA
Paulina Kierus-Tunowska NOTARIUSZ
ul. Śląska 35/37 lok. 7, 81-310 Gdynia

email:  kontakt@gdynia-notariusz.pl
telefon +48 503903909
telefon +48 583800224
 
Kontakt
KANCELARIA NOTARIALNA
woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.