Dzisiaj jest: 23.6.2024, imieniny: Albina, Wandy, Zenona
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Multicom - serwis komputerów i smartfonów Szczecin (Używany)

dodano: 2024.03.14 ważne do: 2024.06.12 wyświetleń: 209
Szczegóły ogłoszenia:

Elektroniczne urządzenia, takie jak na przykład telefony czy laptopy, w każdym momencie mogą ulec awarii. Jeśli potrzebna będzie ich naprawa, to będzie też trzeba znaleźć jakiś sprawdzony, dobry serwis laptopów Szczecin, który się wszystkim zajmie. Takich serwisów działa na naszym rynku dużo, ale z jakością ich usług jest bardzo różnie. Dlatego też podczas wyboru warto na parę ważnych kwestii zwrócić uwagę, aby być w pełni zadowolonym z wykonanej naprawy.

W pierwszej kolejności niezwykle ważna będzie lokalizacja, gdyż jechanie kilkunastu czy kilkudziesięciu kilometrów może być zupełnie nieopłacalne. Dużo tego typu serwisów ma w ofercie darmową diagnozę i wycenę usterki, co jest naprawdę przydatne, ponieważ pozwala wcześniej dokładnie poznać koszty związane z naprawą. Na pewno przeglądnąć też warto publikowane w internecie opinie, które napisali dotychczasowi klienci. Jeżeli większość z nich będzie pozytywna, to raczej można będzie takiemu serwisowi zaufać i pozostawić w nim swoje urządzenie do naprawy.

+Tekst Sponsorowany+

Multicom
Ul. Rydla 66
70-783 Szczecin
Serwis:  +48 (91) 881 27 80
Sprzedaż:  +48 530 089 055
Mail: kontaktmulticom@gmail.com
 
Kontakt
multicom
woj. zachodnio-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.