Dzisiaj jest: 8.6.2023, imieniny: Ady, Celii, Medarda
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Tynkowanie budynków

dodano: 2023.04.10 ważne do: 2023.07.09 wyświetleń: 14
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy prace remontowe, wykończeniowe oraz termoizolacyjne związane z budynkami komercyjnymi, domami jednorodzinnymi. Jedną z ważnych prac wykończeniowych jest tynkowanie ścian. Przeprowadzamy specjalistyczne prace związane z tynkowaniem ścian wewnętrznych, i zewnętrznych, dobieramy typ tynków w zależności od pomieszczenia, na przykład należy zwrócić uwagę na skład tynku w przypadku kuchni oraz łazienki, gdzie będziemy mieli do czynienia z wilgocią.

Oferujemy kompleksowe usługi tynkarskie dla budynków mieszkalnych oraz obiektów komercyjnych. Nasza firma to zespół doświadczonych specjalistów, którzy mają nie tylko wiedzę, jednak też praktyczne umiejętności oraz pasję do wykonywania swojej pracy. Proponujemy tynkowanie zarówno wewnętrzne, jak również zewnętrzne. Wykonujemy zróżnicowane typy tynków. Dzięki naszym umiejętnościom jesteśmy w stanie stworzyć nie tylko gładkie jak również równe powierzchnie. Nasza usługa obejmuje też przygotowanie powierzchni pod tynkowanie. Właściwie przygotowane podłoże to ważny element, jaki wpływa na jakość i trwałość wykonanego tynku. Zatem przed przystąpieniem do tynkowania szczegółowo oceniamy stan powierzchni, usuwamy wszelkie niedoskonałości oraz przygotowujemy ją do dalszych prac. Nasze usługi tynkarskie będą kompleksowe jak również obejmują nie tylko wykonanie tynków, ale także czyszczenie powierzchni jak również malowanie. Dzięki czemu można zagwarantować naszym klientom pełen aspekt usług związanych z odświeżeniem oraz wykończeniem pomieszczeń.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty:

tel: +48 730 658 803

e-mail: dobra.remontownia@gmail.com

Turowiec 24, 22-120 Wojsławice

Kontakt
dobraremontownia
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.